Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Letečtí mechanici, Praha

Pozice:
Letečtí mechanici
Zaměstnavatel:
GE Aviation Czech s.r.o.
IČO:
27928845
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
35000
Popis práce:

Alxasova Martina, e-mail: Martina.alxasova@ge.com

Popis pozice:
Provádění odborných montáží a demontáží leteckých motorů na zkušební stojan.
Těsnění ploch při výměnách a seřizování přístrojů a agregátů leteckých motorů.
Lepení dle stanovených předpisů a technologických postupů.
Čištění dílů související s charakterem činností.
Předpoklady:
Alespoň vyučení v oboru
Angličtina základní, nebo jiný světový jazyk
Typový kurz, Průkaz Leteckého mechanika (výhodou)
Praxe v oboru - zkušenost s montáží leteckých motorů
Znalost předpisů, norem, směrnic a technologických postupů potřebných pro kvalitní vykonávání činností v rámci své působnosti

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Martina Alxasova
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
94×